O nas

Nazywam się Zuzanna Wojciechowska

Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii oraz inżynierem hodowcą zwierząt towarzyszących i dzikich. Odkąd pamiętam, całe moje życie kręci się wokół zwierząt.

Swoją ścieżką zawodową od samego początku podążam w towarzystwie braci mniejszych: piastowałam stanowisko opiekuna bezdomnych zwierząt w schronisku, pracowałam jako asystentka lekarza weterynarii, a groomingiem psów i kotów intensywnie zajmuję się od lutego 2017 roku i idealnie łączę to, co naprawdę kocham, z codzienną rutyną i obowiązkiem. To sprawia, że do pracy przychodzę zmotywowana i w dobrym humorze, zawsze gotowa na nowe wyzwania.
Chętnie i na bieżąco uzupełniam swój warsztat pracy, biorąc udział w różnorakich szkoleniach z zakresu groomingu, by móc oferować Państwu usługi jak najwyższej jakości.

Z przyjemnością służę swoją wiedzą i doświadczeniem, zarówno w kwestii strzyżenia i pielęgnacji, jak i - w granicach moich kompetencji - pozostałych aspektów opieki nad Państwa podopiecznymi.

Tym, którzy skorzystali już z moich usług, gorąco dziękuję za zaufanie, natomiast wszystkich, którzy nie mieli jeszcze ku temu okazji, serdecznie zapraszam do swojego salonu!

Jestem Karolina Krause

Ukończyłam profesjonalny kurs groomingu w Akademii Groomingu Mileny Zygadło, jestem behawiorystką COAPE (Centre of Applied Pet Ethology), a także członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE - CAPBT.

Z wykształcenia jestem również inżynierem zootechniki i technikiem weterynarii.

Dotąd doświadczenie zdobywałam pracując jako technik weterynarii oraz petsitter.
Aktualnie poza groomingiem zajmuję się również prowadzeniem konsultacji behawioralnych, podczas których skupiam się w szczególności na komunikacji i budowaniu dobrej, opartej na zaufaniu relacji między opiekunem a psem/kotem oraz na dbaniu o zaspokojenie potrzeb zwierzaka.

Wciąż poszerzam swoją wiedzę, śledząc najnowsze wyniki badań, sięgając po bieżącą literaturę fachową oraz po książki obejmujące zakresem różne aspekty pracy ze zwierzętami, a także biorąc udział w specjalistycznych kursach i webinarach.

Odkąd pamiętam, całe moje życie spędzam w towarzystwie zwierząt i praca z nimi daje mi dużo satysfakcji. Prywatnie jestem opiekunką Mango – adoptowanej suczki w typie golden retrievera.